  • 637P25002I3T
637P25002I3T
advertisement
Manufacturer No:
637P25002I3T
HK JDW NO:
221-637P25002I3T
Datasheet:
637P25002I3T
Step5Bar-code shipping tag
637P25002I3T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    250MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
  • Operating Frequency
    250MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm