  • 637L50B6A3T
637L50B6A3T
advertisement
Manufacturer No:
637L50B6A3T
HK JDW NO:
221-637L50B6A3T
Datasheet:
637L50B6A3T
Step5Bar-code shipping tag
637L50B6A3T
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    66mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
  • Operating Frequency
    50.0025MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm