  • 637E14835C2T
637E14835C2T
advertisement
Manufacturer No:
637E14835C2T
HK JDW NO:
221-637E14835C2T
Datasheet:
637E14835C2T
Step5Bar-code shipping tag
637E14835C2T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    167.3728MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
  • Operating Frequency
    148.35MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm