  • 634M20003C2T
634M20003C2T
advertisement
Manufacturer No:
634M20003C2T
HK JDW NO:
221-634M20003C2T
Datasheet:
634M20003C2T
Step5Bar-code shipping tag
634M20003C2T
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    634C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    HCMOS
  • Current - Supply (Max)
    65mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Rise Time-Max
    10ns
  • Fall Time-Max
    10ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm