  • 634E13204I3T
634E13204I3T
advertisement
Manufacturer No:
634E13204I3T
HK JDW NO:
221-634E13204I3T
Datasheet:
634E13204I3T
Step5Bar-code shipping tag
634E13204I3T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    634P/L
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    132MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm