  • 564RC0GAA752EH120M
564RC0GAA752EH120M
advertisement
Manufacturer No:
564RC0GAA752EH120M
HK JDW NO:
886-564RC0GAA752EH120M
Description:
Cera-Mite 564R 12pF 7500V 7.5kV Ceramic Capacitor ±20% C0G NP0 -25°C~105°C Low Dissipation Factor Through Hole Radial, Disc
Step5Bar-code shipping tag
564RC0GAA752EH120M
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    C0G NP0
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Voltage - Rated
    7500V 7.5kV
  • Capacitance
    12pF