  • 55A0812-18-2
55A0812-18-2
advertisement
Manufacturer No:
55A0812-18-2
HK JDW NO:
798-55A0812-18-2
Step5Bar-code shipping tag
55A0812-18-2
    Select All
  • Max Operating Temperature
    -200°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    Red
  • Number of Conductors
    1
  • Voltage - Rated AC
    600V
  • ELV
    Compliant
  • Wire/Cable Gauge
    18 AWG
  • Wire/Cable Diameter
    1.78 mm