  • 549BAAA000121BBGR
549BAAA000121BBGR
advertisement
Manufacturer No:
549BAAA000121BBGR
Manufacturer:
Silicon Labs
HK JDW NO:
715-549BAAA000121BBGR
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
549BAAA000121BBGR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
549BAAA000121BBGR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Ultra™ Si549
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    112mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm