  • 531AB693M483DG
531AB693M483DG
advertisement
Manufacturer No:
531AB693M483DG
HK JDW NO:
715-531AB693M483DG
Datasheet:
531AB693M483DG
Step5Bar-code shipping tag
531AB693M483DG
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    693.483MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Operating Frequency
    693.483MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Surface Mount
    YES
  • Number of Pins
    6
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm