  • 521-26-08-BL-0005F
521-26-08-BL-0005F
advertisement
Manufacturer No:
521-26-08-BL-0005F
HK JDW NO:
168-521-26-08-BL-0005F
Description:
CABLE MOD COIL 8COND 5' PRE-CUT
Step5Bar-code shipping tag
521-26-08-BL-0005F
  • Number of Conductors
    8
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Jacket Color
    Black
  • Cable Width
    0.346 8.80mm
  • Coil Diameter
    0.591 (15mm)
  • Cable Height
    0.097 2.46mm