  • 520T25IA40M0000
520T25IA40M0000
advertisement
Manufacturer No:
520T25IA40M0000
HK JDW NO:
221-520T25IA40M0000
Datasheet:
520T25IA40M0000
Step5Bar-code shipping tag
520T25IA40M0000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Supply Voltage
    2.8V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Current - Supply (Max)
    2.5mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    40MHz
  • Control Voltage-Max
    2.4V
  • Control Voltage-Min
    0.4V
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm