  • 520N20IT38M4000
520N20IT38M4000
advertisement
Manufacturer No:
520N20IT38M4000
HK JDW NO:
221-520N20IT38M4000
Datasheet:
520N20IT38M4000
Step5Bar-code shipping tag
520N20IT38M4000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    38.4MHz
  • Frequency Stability
    ±2ppm
  • Current - Supply (Max)
    2.5mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    38.4MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm