  • 520M25HA16M3677
520M25HA16M3677
advertisement
Manufacturer No:
520M25HA16M3677
HK JDW NO:
221-520M25HA16M3677
Datasheet:
520M25HA16M3677
Step5Bar-code shipping tag
520M25HA16M3677
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    16.367667MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Current - Supply (Max)
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm