  • 520L20IT16M3680
520L20IT16M3680
advertisement
Manufacturer No:
520L20IT16M3680
HK JDW NO:
221-520L20IT16M3680
Datasheet:
520L20IT16M3680
Step5Bar-code shipping tag
520L20IT16M3680
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    4
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    16.368MHz
  • Frequency Stability
    ±2ppm
  • Current - Supply (Max)
    2mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    16.368MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm