  • 510GAA63M8880AAG
510GAA63M8880AAG
advertisement
Manufacturer No:
510GAA63M8880AAG
HK JDW NO:
715-510GAA63M8880AAG
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
510GAA63M8880AAG
Step5Bar-code shipping tag
510GAA63M8880AAG
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    63.888MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm