  • 510DBA27M0000BAGR
510DBA27M0000BAGR
advertisement
Manufacturer No:
510DBA27M0000BAGR
HK JDW NO:
715-510DBA27M0000BAGR
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
510DBA27M0000BAGR
Step5Bar-code shipping tag
510DBA27M0000BAGR
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Current - Supply (Max)
    44mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
  • Operating Frequency
    27MHz
  • Rise Time-Max
    0.47ns
  • Fall Time-Max
    0.47ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm