  • 510CCB73M7280BAGR
510CCB73M7280BAGR
advertisement
Manufacturer No:
510CCB73M7280BAGR
HK JDW NO:
715-510CCB73M7280BAGR
Datasheet:
510CCB73M7280BAGR
Step5Bar-code shipping tag
510CCB73M7280BAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    73.728MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm