  • 510CCA55M5000AAGR
510CCA55M5000AAGR
advertisement
Manufacturer No:
510CCA55M5000AAGR
HK JDW NO:
715-510CCA55M5000AAGR
Datasheet:
510CCA55M5000AAGR
Step5Bar-code shipping tag
510CCA55M5000AAGR
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    55.5MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm