  • 510BBA50M0000AAGR
510BBA50M0000AAGR
advertisement
Manufacturer No:
510BBA50M0000AAGR
HK JDW NO:
715-510BBA50M0000AAGR
Datasheet:
510BBA50M0000AAGR
Step5Bar-code shipping tag
510BBA50M0000AAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    50MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm