  • 501BAA25M0000CAG
501BAA25M0000CAG
advertisement
Manufacturer No:
501BAA25M0000CAG
Manufacturer:
Silicon Labs
HK JDW NO:
715-501BAA25M0000CAG
Package:
DFN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
501BAA25M0000CAG
  • Package / Case
    DFN
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF