  • 4HF212500Z4AACTGI8
4HF212500Z4AACTGI8
advertisement
Manufacturer No:
4HF212500Z4AACTGI8
HK JDW NO:
378-4HF212500Z4AACTGI8
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
4HF212500Z4AACTGI8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • HTS Code
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.9mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    212.5MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Output Load
    2 pF