  • 495-24.8832-2JB4I
495-24.8832-2JB4I
advertisement
Manufacturer No:
495-24.8832-2JB4I
HK JDW NO:
668-495-24.8832-2JB4I
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
495-24.8832-2JB4I
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
495-24.8832-2JB4I
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    24.883MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm