  • 450YXA2R2M10X12.5
450YXA2R2M10X12.5
advertisement
Manufacturer No:
450YXA2R2M10X12.5
Manufacturer:
Rubycon
HK JDW NO:
683-450YXA2R2M10X12.5
Package:
Datasheet:
Description:
2.2μF Capacitor 20%
Step5Bar-code shipping tag
450YXA2R2M10X12.5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    2.2μF
  • Pitch
    5mm
  • Length
    12.5mm