  • 44A9615-26-0/9
44A9615-26-0/9
advertisement
Manufacturer No:
44A9615-26-0/9
HK JDW NO:
790-44A9615-26-0/9
Step5Bar-code shipping tag
44A9615-26-0/9
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
  • Conductor Material
    Silver
  • Published
    2004
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    Black, White
  • Voltage - Rated
    600V
  • Number of Conductors
    1
  • Wire/Cable Gauge
    26 AWG
  • Wire/Cable Diameter
    860 μm
  • Outside Diameter
    1.73 mm