  • 44A0121-22-9/928
44A0121-22-9/928
advertisement
Manufacturer No:
44A0121-22-9/928
HK JDW NO:
790-44A0121-22-9/928
Package:
Datasheet:
44A0121-22-9/928
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
44A0121-22-9/928
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 6 days ago)
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Insulation Material
    Polyalkene
  • Conductor Material
    Copper, Tin
  • Published
    2015
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    302°C
  • Min Operating Temperature
    -85°C
  • Color
    White
  • Number of Conductors
    2
  • Voltage - Rated AC
    600V
  • Wire/Cable Gauge
    22 AWG
  • Wire/Cable Diameter
    1.1938 mm
  • Outside Diameter
    2.3876 mm
  • Wire/Cable Color
    White
  • Number of Strands
    19
  • Conductor Diameter
    787.4 μm
  • Strand Size
    34 AWG