  • 4310R-104-330/470
4310R-104-330/470
advertisement
Manufacturer No:
4310R-104-330/470
HK JDW NO:
103-4310R-104-330/470
Datasheet:
4310R-104-330/470
Step5Bar-code shipping tag
4310R-104-330/470
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
    10-SIP
  • Number of Pins
    10
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.984Lx0.085W 24.99mmx2.16mm
  • Tolerance
    ±2Ohm
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Resistance
    33Ohm 47Ohm
  • Number of Resistors
    16
  • Circuit Type
    Dual Terminator
  • Power Per Element
    200mW
  • Resistor-Ratio-Drift
    50ppm/°C
  • Height Seated (Max)
    0.195 4.95mm