  • 42400-4-MW
42400-4-MW
advertisement
Manufacturer No:
42400-4-MW
Manufacturer:
O.C. White Co.
HK JDW NO:
557-42400-4-MW
Package:
Datasheet:
Description:
LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
42400-4-MW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Series
    Green-Lite™
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    White
  • Voltage
    100V~240V
  • Lamp/Magnifier Type
    Lamp, Magnifier
  • Bulb
    LED, White
  • Arm
    43.00 (1092.2mm)
  • Lens Style/Size
    4 Diopter 2x 6.00 152.40mm Diameter