  • 4230-T120-K0DU-35A
4230-T120-K0DU-35A
advertisement
Manufacturer No:
4230-T120-K0DU-35A
HK JDW NO:
231-4230-T120-K0DU-35A
Package:
Description:
CIR BRKR THERM 35A 480VAC/125VDC
Step5Bar-code shipping tag
4230-T120-K0DU-35A
  • Published
    2016
  • Voltage - Rated DC
    125V
  • Current Rating (Amps)
    35A
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Voltage - Rated AC
    480V