  • 3Z4S-LE SV-10028H
3Z4S-LE SV-10028H
advertisement
Manufacturer No:
3Z4S-LE SV-10028H
HK JDW NO:
607-3Z4S-LE SV-10028H
Package:
Datasheet:
Description:
LENS TELEPHOTO C-MOUNT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3Z4S-LE SV-10028H
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Mounting Type
    C-Mount
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Published
    2015
  • Series
    SV-H
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Telephoto
  • Working Distance
    2000mm (Min)
  • Field of View
    6.6° x 6.6°
  • Focal Length
    100.0mm
  • Filter Size
    M37.5 x P0.5
  • Compatible Sensor Size (Max)
    1
  • Diameter
    39.0mm Dia
  • Length
    66.5 ~ 71.6mm