  • 3RT20241AU20
3RT20241AU20
advertisement
Manufacturer No:
3RT20241AU20
HK JDW NO:
17718-3RT20241AU20
Description:
CONTACTOR S0 12A 240VAC 1NO/1NC
Step5Bar-code shipping tag
3RT20241AU20
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 60°C
  • Series
    SIRIUS
  • Coil Voltage
    380VAC
  • Switching Voltage
    690VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    323 VAC
  • Contact Rating (Current)
    12 A