  • 3M 2090 CIRCLE-1.50
3M 2090 CIRCLE-1.50"-500
advertisement
Manufacturer No:
3M 2090 CIRCLE-1.50"-500
Manufacturer:
3M (TC)
HK JDW NO:
2-3M 2090 CIRCLE-1.50"-500
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3M 2090 CIRCLE-1.50"-500
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Series
    ScotchBlue™ 2090
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
Hot Sales in Thermal
3M 4941 1
3M 4941 1" X 9"-10
3M 4941 1" X 9"-10
3M 201+ 4OD-1.125ID-100
3M 201+ 4OD-1.125ID-100
3M 4466B 1.5
3M 4466B 1.5" X 7"-25
3M 4466B 1.5" X 7"-25
3M 4496W 1.5
3M 4496W 1.5" X 3"-25
3M 4496W 1.5" X 3"-25
3M 4496W 0.5
3M 4496W 0.5" X 7"-25
3M 4496W 0.5" X 7"-25