  • 3D1X256KLMB0420450300EVT
3D1X256KLMB0420450300EVT
advertisement
Manufacturer No:
3D1X256KLMB0420450300EVT
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-3D1X256KLMB0420450300EVT
Package:
Datasheet:
Description:
25uF -40℃~+105℃ ±10% 900V Radial Leaded,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS