  • 358P6220B3C3T
358P6220B3C3T
advertisement
Manufacturer No:
358P6220B3C3T
HK JDW NO:
221-358P6220B3C3T
Datasheet:
358P6220B3C3T
Step5Bar-code shipping tag
358P6220B3C3T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    622.08MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    622.08MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Linearity
    15%
  • Control Voltage-Max
    3V
  • Control Voltage-Min
    0.3V
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm