  • 358-0-1-0S22-103
358-0-1-0S22-103
advertisement
Manufacturer No:
358-0-1-0S22-103
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-358-0-1-0S22-103
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
358-0-1-0S22-103
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Temperature Coefficient
    600 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Power Rating
    1W
  • Voltage - Rated AC
    500V