  • 34ASP3NM7RT
34ASP3NM7RT
advertisement
Manufacturer No:
34ASP3NM7RT
HK JDW NO:
330-34ASP3NM7RT
Step5Bar-code shipping tag
34ASP3NM7RT
  • Mounting Type
    Through Hole, Right Angle, Vertical
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Series
    34A
  • Current Rating (Amps)
    0.4VA AC/DC
  • Termination Style
    PC Pin
  • Voltage - Rated AC
    20V
  • Actuator Type
    Locking Lever
  • Switch Function
    On-Off-On
  • Bushing Thread
    Unthreaded
  • Actuator Length
    16.26mm