  • 3319W-3-103
3319W-3-103
advertisement
Manufacturer No:
3319W-3-103
Manufacturer:
Bourns, Inc.
HK JDW NO:
103-3319W-3-103
Package:
Datasheet:
Description:
Through Hole 10kOhm, Carbon,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3319W-3-103
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    25%
  • Termination
    Through Hole
  • Temperature Coefficient
    1000 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Composition
    Carbon
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    200mW
  • Height
    11mm
  • Length
    9mm