  • 3319W-2-472
3319W-2-472
advertisement
Manufacturer No:
3319W-2-472
Manufacturer:
Bourns, Inc.
HK JDW NO:
103-3319W-2-472
Package:
Datasheet:
Description:
Through Hole 4.7kOhm, Carbon,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3319W-2-472
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    25%
  • Termination
    Through Hole
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Composition
    Carbon
  • Power Rating
    200mW