  • 2M805-003-01M18-12SA
2M805-003-01M18-12SA
advertisement
Manufacturer No:
2M805-003-01M18-12SA
HK JDW NO:
61-2M805-003-01M18-12SA
Package:
Datasheet:
Description:
Receptacle, Female Sockets Aluminum Alloy Free Hanging (In-Line) 12 Positions Crimp Gold Electroless Nickel Bulk A Threaded
Quantity:
In Stock : 5320
Step5Bar-code shipping tag
2M805-003-01M18-12SA
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Free Hanging (In-Line)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Published
    2011
  • Feature
    Backshell
  • Connector Type
    Receptacle, Female Sockets
  • Resistance
    2.805MOhm
  • Number of Positions
    12
  • Color
    Silver
  • Gender
    Female
  • Current Rating (Amps)
    13A