  • 2499-003-X5U0-102M
2499-003-X5U0-102M
advertisement
Manufacturer No:
2499-003-X5U0-102M
HK JDW NO:
221-2499-003-X5U0-102M
Package:
Axial, Bushing
Datasheet:
Description:
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
2499-003-X5U0-102M
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.250Diax0.468L 6.35mmx11.89mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    X5U
  • Capacitance
    1000pF