  • 2482-000-X7U0-102PLF
2482-000-X7U0-102PLF
advertisement
Manufacturer No:
2482-000-X7U0-102PLF
HK JDW NO:
221-2482-000-X7U0-102PLF
Package:
Datasheet:
Description:
CAP FEEDTHRU 1000PF 0%, 100%
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2482-000-X7U0-102PLF
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    2482
  • Tolerance
    0% +100%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X7U
  • Capacitance
    1000pF