  • 2463-002-X5U0-102MLF
2463-002-X5U0-102MLF
advertisement
Manufacturer No:
2463-002-X5U0-102MLF
HK JDW NO:
221-2463-002-X5U0-102MLF
Description:
CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
2463-002-X5U0-102MLF
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
    Chassis Mount, Panel
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.155L 1.90mmx3.93mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Axial
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Silver (Ag)
  • Voltage - Rated
    200V
  • Additional Feature
    C-TYPE CIRCUIT
  • HTS Code
  • Capacitance
    1000pF
  • Number of Functions
    1
  • Physical Dimension
    D2.51XH3.94 (mm)/D0.099XH0.155 (inch)
  • Dielectric
    X5U
  • Current
    10A
  • Filter Type
    FEED THROUGH CAPACITOR
  • Diameter
    2.51mm
  • Height
    3.94mm