  • 2404-000-U2M0-500MLF
2404-000-U2M0-500MLF
advertisement
Manufacturer No:
2404-000-U2M0-500MLF
HK JDW NO:
221-2404-000-U2M0-500MLF
Package:
Axial - Threaded Terminals
Datasheet:
Description:
CAP FEEDTHRU 50PF 20% AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
2404-000-U2M0-500MLF
  • Package / Case
    Axial - Threaded Terminals
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    2404
  • Size / Dimension
    0.227Diax0.375L 5.77mmx9.53mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    U2M
  • Capacitance
    50pF
  • Length
    9.525mm