  • 222523K60220GQTAF9LM
222523K60220GQTAF9LM
advertisement
Manufacturer No:
222523K60220GQTAF9LM
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-222523K60220GQTAF9LM
Package:
2225 (5763 Metric)
Description:
22pF 3600V 3.6kV Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm -55°C~125°C High Q, Low Loss, Non-Magnetic Surface Mount, MLCC 2225 (5763 Metric)
Quantity:
In Stock : 1230
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
222523K60220GQTAF9LM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount, MLCC
  • Package / Case
    2225 (5763 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Feature
    High Q, Low Loss, Non-Magnetic
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    C0G NP0
  • Applications
    RF, Microwave, High Frequency
  • Voltage - Rated
    3600V 3.6kV
  • Capacitance
    22pF
  • Thickness (Max)
    0.165 4.20mm