  • 219-2-0-SW-7-9-77
219-2-0-SW-7-9-77
advertisement
Manufacturer No:
219-2-0-SW-7-9-77
Manufacturer:
Sensata-Airpax
HK JDW NO:
734-219-2-0-SW-7-9-77
Package:
Datasheet:
219-2-0-SW-7-9-77
Description:
Circuit Breaker Magnetic Circuit Protectors 2Pole 77A 600VAC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
219-2-0-SW-7-9-77
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mount
    DIN Rail, Panel
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Published
    2011
  • Series
    219
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current Rating (Amps)
    18A
  • Current Rating
    77A
  • Voltage - Rated AC
    600V