  • 2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
advertisement
Manufacturer No:
2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
HK JDW NO:
231-2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
Package:
Description:
CIR BRKR THRM 3.2A 250VAC 50VDC
Step5Bar-code shipping tag
2-5700-IG1-P10-CL2-3.2A
    7 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Current Rating
    3.2A
  • Voltage - Rated AC
    250V