  • 1825J0500220KCT
1825J0500220KCT
advertisement
Manufacturer No:
1825J0500220KCT
HK JDW NO:
419-1825J0500220KCT
Datasheet:
1825J0500220KCT
Description:
22pF 50V Ceramic Capacitor ±10% C0G NP0 1B 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
1825J0500220KCT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    22pF
  • Thickness (Max)
    0.098 2.50mm