  • 1812LS-823XJLC
1812LS-823XJLC
advertisement
Manufacturer No:
1812LS-823XJLC
HK JDW NO:
3194-1812LS-823XJLC
Package:
1812
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 2
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
1812LS-823XJLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 16 hours ago)
  • Mount
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
    Chip
  • Current Rating
    170mA
  • Inductance
    82 μH
  • Test Frequency
    2.5MHz
  • Max DC Current
    170mA
  • Frequency - Self Resonant
    13.5MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    40
  • Q Factor
    40
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    7Ohm
  • Inductance Tolerance
    5%
  • Inductance-Nom (L)
    82 µH
  • Height
    3.43mm
  • Length
    4.95mm
  • Width
    3.81mm