  • 14920F0GJSX13105KA
14920F0GJSX13105KA
advertisement
Manufacturer No:
14920F0GJSX13105KA
HK JDW NO:
876-14920F0GJSX13105KA
Description:
Res Cermet POT 1M Ohm 10% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6.35mm Pin Panel Mount/Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
14920F0GJSX13105KA
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mount
    Panel, Through Hole
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Termination
    Pin
  • Resistance
    1MOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    0F
  • Power Rating
    1W