  • 14910F0GHSY00222KA
14910F0GHSY00222KA
advertisement
Manufacturer No:
14910F0GHSY00222KA
HK JDW NO:
876-14910F0GHSY00222KA
Package:
Datasheet:
Description:
Res Cermet POT 2.2K Ohm 10% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6.35mm (27.89 X 12.5 X 18mm) Solder Lug Panel Mount
Step5Bar-code shipping tag
14910F0GHSY00222KA
  • Mount
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Solder
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    0F
  • Power Rating
    1W
  • Length
    27.89mm