  • 14910F0GGSX10103KA
14910F0GGSX10103KA
advertisement
Manufacturer No:
14910F0GGSX10103KA
HK JDW NO:
876-14910F0GGSX10103KA
Step5Bar-code shipping tag
14910F0GGSX10103KA
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    0F
  • Power Rating
    1W
  • Length
    24.71mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Mount
    Panel, Through Hole
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Pin
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C